פתרון לכאבי גב ללא ניתוח

כאבי גב זוהי צרה התוקפת את רוב האוכלוסייה בשלב כזה או אחר בחיים. כאבי הגב מהווים מטרד של ממש כאשר הכאב מעיק ומקשה על ביצוען של פעולות בסיסיות בחיי היום יום. רבים מאוד מהסובלים מגיעים בסופו של דבר להליך כירורגי הנועד לפתור את בעיית כאבי הגב שלהם. כדאי להכיר מספר אפשרויות אשר מסייעות ומקלות על כאבי הגב ואף מונעות ניתוחים מיותרים.

רוב האוכלוסייה סובלת או תסבול מכאבי גב מספר פעמים במשך השנים. לעיתים יהיו אלו כאבי גב קלים אך במקרים החמורים מדובר יהיה בכאבי גב עזים וממושכים. כדאי להכיר פתרון לכאבי גב ללא ניתוח העשוי להקל באופן משמעותי על הכאב ואף למנוע ניתוח בהמשך.

  • תרגילי גב – אין כמו התעמלות מתאימה העשויה לחולל פלאות עם הגב הדואב שלנו. אם נכניס את תרגילי הגב היומיומיים לשגרת החיים שלנו נוכל ליהנות מאיכות חיים כאשר הגב אינו מטריד אותנו.
  • מתיחות – מספר דקות של מתיחות מידי יום עשוי להועיל מאוד לכאבי הגב. לא מדובר בתרגילים מסובכים. צריך פשוט ללמוד כיצד למתוח את הגב שלנו באופן הנכון ובכך למנוע את כאבי הגב התחתון.
  • שחיית גב – שחיית גב באופן זהיר ומתון עשוי לתרום ולהקל מאוד על כאבי הגב. לא חייבים לשחות כל יום למשך זמן ארוך על מנת לחוש בהקלה. די בשחייה דו שבועית של עשרים דקות בכל פעם על מנת ליהנות מהקלה של ממש.
  • הליכה במים – ההליכה במים כאשר המים מגיעים עד למותניים עשוי להועיל רבות להקלה על כאבי גב. ההליכה צריכה להתבצע על גבי קרקע ישרה ללא עליות או ירידות.

פתרון לכאבי גב ללא ניתוח – מאלו פעולות כדאי להימנע

עד כאן עסקנו בפעולות אותם כדאי לעשות על מנת למנוע או להקל על כאבי גב. אך יש גם סור מרע…

אין להרים משקולות כבדות מידי ולא כדאי לשבת משך זמן ארוך ובמקרים של חוסר ברירה, לזכור לבצע מידי פעם מתיחות.

עם השתדלות מינימלית למען הגב שלנו נוכל ליהנות מאיכות חיים ללא כאבים.